Centropol

O společnosti CENTROPOL ENERGY

Společnost CENTROPOL ENERGY, a.s. je součástí holdingu, kde jednotlivé firmy působí na trhu s elektřinou již od roku 2002. Na trh se zemním plynem vstoupila firma na začátku roku 2010. Za rok 2011 společnost vykázala tržby 4,65 miliardy korun, což je meziročně více než dvojnásobek. Letos plánuje firma utržit zaprodej elektřiny a zemního plynu až šest miliard korun.

CENTROPOL ENERGY, a.s. působí na trhu s elektřinou již od roku 2007, kde je v současné době největším alternativním dodavatelem v Česku. Elektřinu dodává více než 250.

  V letošním roce se chce CENTROPOL ENERGY na výběrová řízení pro korporátní klientelu zaměřit. "Daří se nám uspět díky nejlepším cenám, které dokážeme zákazníkům nabídnout. V poslední době proto vyhráváme výběrová řízení v celé řadě měst, městských organizací i soukromých společností," dodává Lukáš Pokrupa. Právě na takové velké zákazníky, jako je i pražská ZOO, se po úspěchu na trhu domácností v předchozích letech letos zaměřuje Centropol Energy. „Naším cílem je, aby velcí klienti tvořili zhruba 15 procent našich zákazníků," uzavírá obchodní ředitel.

CENTROPOL Velkoodběratelé

CENTROPOL ENERGY, a.s. 

Zákazníkem CENTROPOL ENERGY je i sedmá nejlepší ZOO na světě

Od prvního května začala odebírat elektrickou energii od největšího alternativního dodavatele energie, společnosti CENTROPOL ENERGY, také ZOO Praha. Dodávky elektřiny pro sedmou nejlepší ZOO na světě bude CENTROPOL ENERGY zajišťovat do konce letošního roku. Celková zakázka v hodnotě 16 milionů korun počítá s dodávkou 5 600 MWh elektřiny.

 „Těší nás, že jsme díky nejlepší ceně zvítězili ve veřejné soutěži na dodávky elektřiny pro pražskou zoologickou zahradu v Tróji. Pokračujeme tak v trendu získávání nových odběratelů z řad velkých zákazníků," říká obchodní ředitel a člen představenstva CENTROPOL ENERGY Lukáš Pokrupa.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one